Esra ve Can


This slideshow requires JavaScript.

Can ile internette tanışmıştık. Ama kısa süre içinde frekanslarımız tuttu ve sıkı fıkı arkadaş olduk. Artık Msn yerine uzun uzun telefonda sohbet etmeye başladık. Nişanlısı Esra’nın resimlerini gördüğümde adeta çarpılmıştım. Hele bir gün telefonda insanın içini okşayan sesini duyunca aklımdan çıkmaz oldu. Esra’yı şiddetle istiyordum. Bir gün samimiyetimize sığınarak bunu Can’a söyledim. Bana, Esra da senden hoşlanmış deyince heyecandan ne diyeceğimi bilemedim. Geçenlerde İstanbul’a gittiğimde Can eve davet etti. Esra’yı ilk kez canlı canlı görmek kısmet oldu. İtiraf etmeliyim ki Esra resimlerinden çok daha güzel ve seksi bir kadın.

Bir süre salonda içki içip sohpet ettik. Biz Can ile sohbete dalmışken ortadan kaybolan Esra  üzerinde o muhteşem vücudunun tüm güzelliklerini sergileyen bir kıyafet ile salona girdi. İkimiz de susup Esra’ya bakakaldık. Sonra yavaşça yanıma gelip elimden tutup yatak odasına götürmeye başladı. Uslu bir çocuk gibi yanında yatağa kadar yürüdüm. Kalbim heyecandan yerinden fırlayacak gibiydi. Beni yatağa yatırdı ve soymaya başladı. Şok içinde adeta donmuş gibiydim. Tüm kontrol Esrada idi. Çoktan taş gibi sertleşmiş aletimi ağzına aldığında yutacak sandım. Nefesim kesildi. Bir süre sonra kalkıp, üzerime çıktı ve aletimi eliyle tutup o ateş gibi yanan sırılsıklam gizemli deliğin ağzına yerleştirdi ve yavaşça oturmaya başladı. Beynim patlayacak gibi oldu. Üzerimde ata biner gibi bir süre beni becerdi. Neden sonra kendime geldim ve arkasına dolaştım. İçine var gücümle girip çıkarken ikimizin çığlıkları birbirine karışmaya başlamıştı. İşte tam o sırada Can bu anın fotoğrafını çekmiş. Sizlerle paylaşmak istedim.

Böylesine harika ve böylesine ateşli bir çift ile tanışmak her kula nasip olmaz. Bu rüya gibi gecenin tekrarını iple çekiyorum.

Neozeus.

About neozeus

Tekeşlilik, açıkilişki, swing, sehveş, sadakat, aldatma, aşk, seks, ve kadın erkek arasında olabilecek herşey üstüne.....
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s